Loading...

Chtěli byste se stát součástí našeho týmu?

Aktuálně hledáme:

Náplň práce:

– Realizace procesu výběrového řízení dodavatelů – příprava dokumentace, poptávka, dokumentace k poptávce, efektivní proces kontroly nabídek, jejich vyhodnocení a schvalovací proces
– Komunikace s dodavateli v rámci výběrového řízení
– Podpora a spolupráce při tvorbě nabídek
– Ve spolupráci s rozpočtářem poptávat a následně zpracovávat nabídky subdodavatelů
– Vést seznam dodavatelů a archivovat jejich nabídky
– Komunikace s investory a projektanty
– Ve spolupráci s rozpočtářem, kalkulantem budete zodpovídat za dodržování termínů odevzdávání nabídky
– Ve spolupráci s rozpočtářem, kalkulantem budete kontrolovat správnost projektové dokumentace v etapě nabídky

Zaměstnanecké výhody:

zázemí v stabilní ryze české společnosti, bonusy a prémie, Multisport karta, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní spoření, mobilní telefon, pracovní doba 40 hodin/týdně

Zájemci kontaktujte:

Ing. , tel.:

Pro naši společnost trvale hledáme tyto profese:

Zedník

Tesař

Obkladač

Stavební dělník

Požadujeme:

Spolehlivost

Samostatnost

Výbornou pracovní morálku

Praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

Pohodový, přátelský kolektiv

Zajímavé finanční ohodnocení

Kontaktujte nás ještě dnes

JMÉNO *
PŘIJMENÍ *
TELEFON

PŘEDMĚT

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?